Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Sportowcy z powiatu kaliskiego otrzymali Stypendia Sportowe Starosty Kaliskiego

Różany Dwór

Różany Dwór to nowe, wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie powiatu kaliskiego. Specjalizuje się w organizacji przyjęć okolicznościowych. Dzięki sprawnej obsłudze oraz doskonałej kuchni, opartej na lokalnych produktach, dwór zapewnia niezapomniane chwile.

Wizytówka Różanego Dworu to dobry smak. Doświadczycie tu wielkiej dbałości, by było smacznie, zdrowo i regionalnie. Oprócz świetnych potraw w ofercie znajdziecie również specjalny pokaz kulinarny, tzw. „pokaz wielkopolski”. Jest to kompozycja wszystkich potraw wielkopolskich w formie szwedzkiego stołu. Towarzyszy im odpowiednia muzyka i kilka słów o serwowanych potrawach.

Dwór oferuje też wystrój sali na przyjęcia. Wykonuje kompozycje kwiatowe do stołów i ścianek. Jest duży wybór podstaw pod kwiaty, pod talerze, świeczników, stojaków, wazonów oraz innych niezbędnych elementów. Sala posiada stoły proste jak i okrągłe oraz wybór dekoracji w kilku kolorach.

 

Propozycja kulinarna:

-Zrazy zawijane po wielkopolsku

-Kaczka faszerowana jabłkami

-Szare kluski

Adres:

Różany Dwór

Russów 71, 62-817 Żelazków

Tel. 882179641

660700960

e-mail: biuro@rozany.pl

m.rozalska@rozany.pl

strona www: FaceBook Różany Dwór