Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Konkurs "Nasz pomysł na ochronę środowiska” IX edycja

Departament Korzystania i Informacji o Środowisku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu
zaprasza do udziału w Konkursie
„Nasz pomysł na ochronę środowiska” - IX edycja „Odnawialne źródła energii”

Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa w imieniu Pana Jacka Bogusławskiego Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego zaprasza do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Departament Korzystania i Informacji o Środowisku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu. „Nasz pomysł na ochronę środowiska” – IX edycja, pn. „Odnawialne źródła energii”. Celem konkursu jest kształtowanie i podnoszenie świadomości ekologicznej dzieci i młodzieży, zarówno poprzez promowanie pozytywnych zachowań w zakresie ochrony środowiska i przyrody, jak i zwracanie uwagi na zagrożenia tych wspólnych dóbr. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z podziałem na dwie kategorie:

Kategoria I: uczniowie klas 6, 7 i 8 szkół podstawowych województwa wielkopolskiego.

Kategoria II: uczniowie szkół ponadpodstawowych województwa wielkopolskiego.

Przedmiotem IX edycji Konkursu jest nagranie krótkiego filmu (spotu) o tematyce OZE (odnawialne, niekopalne źródła energii obejmujące energię wiatru, energię promieniowania słonecznego, energię aerotermalną, energię geotermalną, energię hydrotermalną, hydroenergię, energię fal, prądów i pływów morskich, energię otrzymywaną z biomasy, biogazu, biogazu rolniczego oraz z biopłynów).

Link z informacjami o konkursie.
https://www.umww.pl/konkurs-nasz-pomysl-na-ochrone-srodowiska-ix-edycja