Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Wspomagamy rehabilitację mieszkanki powiatu kaliskiego Natalki Garncarek

Drodzy Mieszkańcy! Wasza wspaniała postawa i ogromne zaangażowanie doprowadziły do uzbierania astronomicznej, wydawałoby się, że wręcz będącej poza zasięgiem ludzkim kwoty, niezbędnej Jagódce Michalak do ratującej życie terapii genowej. Jesteśmy bardzo wdzięczni! Dziś, ponownie zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą, bo kolejne malutkie dziecko z naszego powiatu błaga o pomoc. Natalia Garncarek, mieszkanka Jamnic w gminie Brzeziny, choruje na zespół Downa, ma zdiagnozowaną wiotkość mięśni. Urodziła się ze złożoną wadą serca. Obecnie jej stan zdrowia powoduje, że dziecko wymaga wyspecjalizowanej, długotrwałej rehabilitacji, której koszty oszacowane są na 50 tysięcy złotych.

- Moja córka urodziła się 6 lutego 2022 roku ze złożoną wadą serca. Wymagała natychmiastowej operacji, która odbyła się w szpitalu w Łodzi. Choruje na zespół Downa i wymaga długotrwałej, kosztownej rehabilitacji ze względu na zdiagnozowaną wiotkość mięśni. W swoim życiu przeszła już trzy bardzo poważne operacje: jedną na astrezję dwunastnicy oraz dwie na serce. Moje dziecko wymaga codziennej rehabilitacji, którą przeprowadzam ja lub wyspecjalizowani rehabilitanci. Koszty są bardzo duże, szacowane na 50 tysięcy złotych, co niestety przekracza nasze możliwości. Dlatego bardzo proszę Państwa o pomoc i ratunek dla Natalki – mówi mama dziecka, Kinga Garncarek.

Natalia Garncarek

Pomagać Natalce można na kilka sposobów:

  • Podczas wydarzeń organizowanych przez Powiat Kaliski będzie można wrzucać pieniążki do specjalnie przygotowanych w tym celu puszek. Najbliższa okazja, żeby w ten sposób pomóc malutkiej mieszkance gminy Brzeziny już 3 grudnia podczas Świątecznego Spotkania z Tradycją, które odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Liskowie.
  • Natalka jest podopieczną Fundacji BRED OF Life, a więc można również wpłacać pieniążki drogą internetową. Link do zbiórki: https://www.zostananiolem.pl/campaigns/dodaj-skrzydel-natalce/?fbclid=IwAR1_WskvZSJq7c8dcytdUM4egM1d6d0W-77cswaUlmcoVEL2QynelvEE2_g
  • Natalce można również przekazać 1,5% podatku: KRS 0000268931 z dopiskiem „Dla Natalii Garncarek”.

W imieniu Najbliższych i Natalki z góry dziękujemy Państwu za wsparcie!