Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Sportowcy z powiatu kaliskiego otrzymali Stypendia Sportowe Starosty Kaliskiego

Restauracja "Leśny Dwór" w Brzezinach

Restauracja "Leśny Dwór" w Brzezinach została przyjęta do grona członków Szlaku Kulinarnego "Kaliskie Smaki", uchwałą Zarządu Powiatu Kaliskiego nr 413/2019  z dnia 21 listopada 2019 r.  Ten piękny moment miał miejsce 7 grudnia w Zbiersku podczas Świątecznego Spotkania z Tradycją. Właśnie wtedy,  właścicielka restauracji, Aleksandra Urbańska odebrała z rąk Starosty Kaliskiego Krzysztofa Nosala oraz Przewodniczącego Rady Powiatu Kaliskiego Jana Adama Kłysza potwierdzenie członkostwa wraz z logo Szlaku, celem umieszczenia go w swoim lokalu. Restauracja  w swojej ofercie proponuje turystom i wszystkim odwiedzającym Leśny Dwór krem z brzezińskich borowików, grillowanego karpia w wyśmienitym maślanym sosie kaparowym, niebiańskie żeberka z lubczykiem, a na deser eton mess, czyli śmietanowy bałagan. 

Restauracja Leśny Dwór znajduje się w Brzezinach, w niedalekiej odległości od Kalisza. Położona jest nad zbiornikiem wodnym w otoczeniu starych drzew i lasu.
Restauracja Leśny Dwór to nowoczesny obiekt składający się z trzech klimatyzowanych sal, które pozwalają na organizacje przyjęć:
- sala bankietowa do 220 osób
- sala restauracyjna do 80 osób
- sala widokowa do 30 osób

Restauracja czynna jest codziennie. Od godziny 10.00 do 12.00 serwowane są śniadania, a od godziny 12.00 do 20.00 obiady kuchni polskiej.
Specjalnością lokalu jest pstrąg grillowany i karp w sosie kaparowym.

Dane kontaktowe:

Restauracja Leśny Dwór w Brzezinach, ul. 21 stycznia 10, 62-874 Brzeziny

tel. 0 62 7698015, tel. 607 774 036

http://www.lesnydworbrzeziny.eu/