Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Terminy i porządki Komisji stałych w dniach 27 - 28 września 2022

Informacja o terminach i porządku posiedzeń Komisji, jakie odbędą się przed LI Sesją Rady Powiatu Kaliskiego w dniach 27-28 września 2022 roku.

 1. Komisja Edukacji, Kultury i Sportu:

w dniu 27 września 2022 roku (wtorek), o godz. 11:30 w siedzibie Zespołu Szkół nr 1 w Liskowie, Domu Dziecka w Liskowie oraz Domu Pomocy Społecznej w Liskowie.

 1. Otwarcie posiedzenia.
 2. Przyjęcie porządku posiedzenia.
 3. Przyjęcie protokołu z poprzedniego posiedzenia Komisji.
 4. Wypracowanie opinii do projektu uchwały Rady Powiatu Kaliskiego  w sprawie dokonania przeniesień pomiędzy pozycjami wydatków w planie rzeczowo – finansowym na 2022 rok dotyczącym realizacji zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych finansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
 5. Zapoznanie się z informacją o bieżących i planowanych inwestycjach w szkołach prowadzonych przez Powiat Kaliski oraz analiza i realizacja potrzeb inwestycyjnych.
 6. Zapoznanie się z informacją dotyczącą współpracy szkół prowadzonych przez Powiat Kaliski z partnerami zagranicznymi i krajowymi.
 7. Zapoznanie się z funkcjonowaniem i bieżącymi potrzebami Domu Dziecka w Liskowie.
 8. Zapoznanie się z działalnością i funkcjonowaniem Domu Pomocy Społecznej w Liskowie.
 9. Sprawy bieżące.
 10. Zamknięcie posiedzenia.

Komisja Infrastruktury i Porządku Publicznego:

w dniu 28 września 2022 roku (środa), o godz. 07:45 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kaliszu, Pl. Św. Józefa 5, sala 103.

 1. Otwarcie posiedzenia.
 2. Przyjęcie porządku posiedzenia.
 3. Przyjęcie protokołu z poprzedniego posiedzenia Komisji.
 4. Wypracowanie opinii do projektu uchwały Rady Powiatu Kaliskiego  w sprawie powierzenia Gminie Mycielin prowadzenia zadania publicznego z zakresu dróg powiatowych.
 5. Sprawy bieżące.
 6. Zamknięcie posiedzenia.

III. Komisja Budżetu i Gospodarki Mieniem:

w dniu 28 września 2022 roku (środa), o godz. 08:15 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kaliszu, Pl. Św. Józefa 5, sala 103.

 1. Otwarcie posiedzenia.
 2. Przyjęcie porządku posiedzenia.
 3. Przyjęcie protokołu z poprzedniego posiedzenia Komisji.
 4. Wypracowanie opinii do projektu uchwały Rady Powiatu Kaliskiego  w sprawie dokonania przeniesień pomiędzy pozycjami wydatków w planie rzeczowo – finansowym na 2022 rok dotyczącym realizacji zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych finansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
 5. Wypracowanie opinii do projektu uchwały Rady Powiatu Kaliskiego w sprawie zmiany uchwały budżetowej na rok 2022.
 6. Wypracowanie opinii do projektu uchwały Rady Powiatu Kaliskiego zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Kaliskiego na lata 2022-2030.
 7. Sprawy bieżące.
 8. Zamknięcie posiedzenia.